2019-09-03

Już nawet niewielka ilość mozaika z marmuru sprawia, że wnętrze nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru

Lista produktów kategorii Mozaika z otoczaków. Mozaika marmurowa swoją ekskluzywność i szlachetność zawdzięcza różnorodności struktur, bogatej palecie barw i niczym nieograniczonym możliwościom aranżacyjnym. Stosowane są zarówno na elewacje, czy schody, jak i wewnątrz budynków jako mozaika na ściany, czy na podłogi. Już nawet niewielka ilość mozaika z marmuru https://www.athenamarmor.pl/mozaika-c637 sprawia, że wnętrze nabiera indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru. Naturalna mozaika kamienna – białe otoczaki idealne do ozdoby wewnętrznych pomieszczeń : łazienka, salon. Mozaika z kamienia naturalnego, trawertynu, piaskowca i granitu. Volakas - Na białej powierzchni marmuru pojawiają się charakterystyczne, nieregularne żyłki koloru szarego lub beżowego w różnych odcieniach. Mozaika kamienna otoczaki PM-00to produkt niemieckiej firmy Barwolf. Mozaika kamienna z otoczaków, na siatce z tworzywa, ułatwiającej montaż. Materiał, z jakiego został stworzony, to malutkie, naturalne kawałki kamienia z oszlifowanego, białego marmuru (3-7 cm), które zostały ułożone i przyklejone do siatki. Mozaika Thasos znakomicie sprawdzi się w wykończeniach wnętrz. Mozaika marmurowa jest wysublimowanym elementem dekoracji wnętrz. Ogłoszenia o tematyce: mozaika kamienna otoczaki na Sprzedajemy. Kamienna mozaika z otoczaków na siatce (mesh). Mozaika z kamienia naturalnego W naszej kolekcji znajdziecie Państwo ekskluzywne luksusowe mozaiki szklane: złote, srebrne, diamentowe. Sky - Na białej powierzchni marmuru pojawiają się charakterystyczne, nieregularne żyłki koloru szarego i niebieskiego w różnych odcieniach. Mozaika Volakas to kawałki polerowanego marmuru dolomitowego o rozmiarze 5x10 cm, które są przyklejone do siatki 30,5x35,5. Piękna naturalna mozaika przeznaczona do tworzenia wnętrz naturalnych. Mozaika kamienna z marmuru, na siatce z tworzywa, ułatwiającej montaż. Jednocześnie mozaika z kamienia naturalnego doskonale komponuje się z innymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak szkło, czy metal. Beżowy trawertyn marmurowa mozaika do płytek podłogo. Każdy z kawałków marmuru jest umocowany na siatce, a razem tworzą ramę o wymiarach 30,5 x 30,5 cmZdjęcia nie oddają w pełni uroku kamienia, zapraszamy do odwiedzin nas osobiście. Mozaika z kamienia naturalnego Mozaika kamienna na zamówienie. Mozaika kamienna z marmuru i andezytu, na siatce z tworzywa, ułatwiającej montaż. Mozaika kamienna z ciętych otoczaków, na siatce z tworzywa, ułatwiającej montaż. Mozaika z otoczaków, mozaika z marmuru, piaskowca, onyxu, mozaika z fossil wood.

Zobacz także