2019-10-02

Nowe samochody mini Mini znane są między innymi ze swojej wyjątkowej stylistyki, którą można dodatkowo uatrakcyjnić decydując się na personalizację swojego egzemplarza

Oferta finansowania z niskimi ratami jest na rynku od kilku lat, jednak przełom nastąpił stosunkowo niedawno. Pierwsze miejsce w rankingu najtańszych samochodów dostępnych na polskim rynku przeszło Sparkowi koło nosa. Pomimo tego, a także pięcioletniego stażu na rynku, deska rozdzielcza Mini nadal prezentuje się świeżo i oryginalnie. Nowe samochody mini Mini znane są między innymi ze swojej wyjątkowej stylistyki, którą można dodatkowo uatrakcyjnić decydując się na personalizację swojego egzemplarza. Znacznie lepiej, zamiast na autostradę, zabrać Mini na krętą górską drogę. Całego rynku premium należy do trzech największych, niemieckich graczy. Wsparcie może bowiem sięgnąć 30 procent ceny nabycia, nie więcej jednak niż 90 tysięcy złotych. Dla rynków Europy zachodniej ten stan równowagi to sytuacja, w której na cztery nowe samochody marek popularnych przypada jedna od marki premium. Wiemy już, jak wygląda sytuacja całego rynku oraz dla poszczególnych marek. Sprawdź samochody Dacia dostępne od ręki - najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą kupić auto szybko i w dobrej cenie! ) i zdobywając serca polskich kierowców, plasując się na drugim stopniu podium na rynku w klasie aut kompaktowych wśród Klientów indywidualnych. Wiele z nich przejechało kilkaset tysięcy kilometrów i może mieć za sobą wypadkową przeszłość. Naprawa może pochłonąć nawet kilka tysięcy zł. W ofercie mamy też samochody nowe w atrakcyjnych cenach. Nasze samochody mają po trzy lata i przebiegi. Samochody stały się różnorodne, co w przyszłości da wybór klientom na rynku wtórnym. Aby lepiej zobrazować ten wynik, można powiedzieć, że to 293 nowe samochody premium dziennie (w dni pracujące). Zestawienie powstało na podstawie 300 tysięcy ofert i ponad 14 milionów zapytań ze wskazaniem marki i typu nadwozia. Jakie samochody możemy kupić za tę kwotę? Oczywiście te wartości mogą się nieco różnić, chociażby ze względu na to, że nie wszystkie kupione w polskich salonach samochody zostały zarejestrowane w Polsce. Do oferty dodajemy tylko skrupulatnie dobrane samochody demonstracyjne, poleasingowe, zawsze od pierwszego właściciela. Samochody używane są sprawdzone – posiadają historię serwisową, pewne – zakupione w polskiej sieci dealerskiej oraz gotowe do użytku – pozbawione wad prawnych. Jak wspomniałem, co roku staram się przygotowywać nowe, ciekawe statystyki, pozwalające Wam lepiej i pełniej poznać sytuację na rynku samochodów klasy premium w Polsce. Na krajowe miało trafić ponad 45 tysięcy aut czysto elektrycznych, i to licząc wyłącznie samochody nowe, bez rynku wtórnego (źródło)!

Zobacz także