2019-10-02

Oferowane w tej kategorii dermokosmetyki dla krem do stóp dla diabetyków to wysokiej jakości preparaty nawilżające, odżywiające i regenerujące naskórek

Przeznaczony jest do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Wskazane jest codzienne, dokładne oglądanie stóp w celu zaopatrzenia ewentualnych zranień. Z tej serii Ziaja przygotowała także: talk dezodorujący do stóp, przeciwgrzybiczny krem do stóp i paznokci, dezodorujacy spray przeciwgrzybiczny. Oferowane w tej kategorii dermokosmetyki dla krem do stóp dla diabetyków to wysokiej jakości preparaty nawilżające, odżywiające i regenerujące naskórek. Krem zalecany dla sportowców i piechurów. Zapobiega przykremu zapachowi, grzybicy stóp i świądowi skóry. Kosmetyki do pielęgnacji stóp dla diabetyków powinny łączyć w sobie wiele funkcji i jednocześnie być bezpieczne. Kremy do stóp – nasz ranking 6 najlepszych! Zastosowanie: Rano po wstaniu wmasować Krem borowinowy w stopy i łydki. Krem nałożyć na całe stopy i pozostawić do wchłonięcia. Dlatego tak ważna jest odpowiednia pielęgnacja stóp diabetyków. Krem chroni również przed grzybicą stóp. Krem zmiękcza naskórek i zapobiega nadmiernemu odtwarzaniu się warstwy zrogowaciałej. Maść do stóp o zrogowaciałej, popękanej, wysuszonej i szorstkiej skórze. Krem zapewnia nawilżenie i wygładza zrogowaciałą skórę stóp. Krem jest doskonale tolerowany przez najbardziej wrażliwą skórę. Maść przeznaczona jest do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia i pękania. Użyty jako krem do masażu działa pobudzająco i wzmacniająco na mięśnie nóg i stóp. Krem pozostawia stopy nawilżone i gładkie. Krem Extra składa się z chroniącej skórę mieszaniny tłuszczów oraz naturalnych olejków: eukaliptusowego, rozmarynowego, lawendowego i tymiankowego. Przeznaczony do pielęgnacji dłoni, stóp i ciała. Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia i pękania. W pielęgnacji stóp nie należy zapominać również o konserwacji obuwia. Polecany dla diabetyków oraz kobiet w ciąży. 1-2 razy dziennie nanieść krem na czyste i suche stopy. Krem z lipidami tworzy wyjątkowe połączenie naturalnych tłuszczy z oleju z masłosza, oleju sojowego, lanoliny i gliceryny. Krem w piance z aktywną spiruliną PODOFLEX przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji stóp. Krem z lipidami przeznaczony jest do pielęgnacji stóp suchych z tendencją do nadmiernego rogowacenia. Krem z lipidami zawiera ekstrakt z owoców goji. Idealny w połączeniu z kąpielą stóp i balsamem do usuwania zrogowaciałego naskórka. Na półce z kosmetykami Soraya znajdziesz także: antybakteryjny i dezodorujacy krem do stóp. Uprzedzamy, że kremy do stóp nie zdziałają wiele w pojedynkę.

Zobacz także