2019-10-02

Podnośnik nożycowy dla osób niepełnosprawnych może ułatwiać transport, przemieszczenie się, a także unoszenie

Podnośnik rehabilitacyjny przydaje się również w razie upadku – pomoże w bezpieczny sposób podnieść osobę niepełnosprawną. Pionizator i podnośnik w jednym Aks-dualo jest wykorzystywany do przenoszenia i pionizacji osób dzięki zastosowaniu różnych konfiguracji ramienia i pasów siedziska. Aks mini-foldy to standardowy podnośnik jezdny z możliwością składania, stworzony by pomagać w transporcie osób niepełnosprawnych. Podnośnik nożycowy dla osób niepełnosprawnych może ułatwiać transport, przemieszczenie się, a także unoszenie. Wynajmij dźwig i podnośnik w Podnosimy. W komplecie podnośnik lewy i prawy. Podnośnik dla niepełnosprawnych pozytywnie wpływa na jakość życia. Podnośnik pacjenta Goliath jest bezpieczny, wytrzymały oraz wygodny. Jezdny podnośnik pacjenta Aks-foldy jest wyjątkowym produktem w linii produktów firmy. Podnośnik mechaniczny do klap lift junior. Powodem jest bardzo mała powierzchnia kontaktu z podłożem – łatwo taki podnośnik przewrócić. Aks – mini dualo to podnośnik jezdny i pionizator dla osób niepełnosprawnych w jednym. Podnośnik wannowy elektryczny to dodatkowa pomoc przy użyciu technologii, którą z pewnością docenią wszystkie osoby starsze. Podnośnik do łatwego transportu i podnoszenia pacjenta o maksymalnej wadze. Kupiliśmy kolejny podnośnik koszowy o wysięgu 20 metrów. Jezdny podnośnik pacjenta SunLift to doskonała pomoc dla opiekunów osób niepełnosprawnych. „Żaba” to podnośnik hydrauliczny o wydłużonym kształcie, na kółkach, z wychylnym ramieniem unoszącym auto i zdejmowaną dźwignią (zwykle w kształcie rurki). Popularny podnośnik pacjenta Aks-foldy jest wyjątkowym produktem w linii produktów firmy. Podnośnik dla niepełnosprawnych o udźwigu nawet do 175kg ułatwia codzienne czynności odciążając opiekunów od dźwigania i poprawiając komfort osób podnoszonych. Najmniejszy podnośnik koszowy ma wysokość roboczą 20 metrów i zamontowany jest na samochodzie dostawczym. Zachęcamy, aby wzbogacić wybrany podnośnik wannowy o dopasowaną tapicerkę – jej cena zależy od wybranego, docelowego modelu. Co do zasady warto też dbać o to, aby uniesiony samochód stał na stabilnym podłożu – a głównie o to, aby podnośnik i kobyłki stały stabilnie. W komplecie podnośnik lewy i prawy. Podnośnik Aks-micro foldy to najmniejszy z rodziny podnośników. Każdy podnośnik wannowy cechuje się swoją uniwersalnością, dzięki czemu pasuje do większości dostępnych na rynku wanien. Duży podnośnik warsztatowy, który unosi samochód na wysokość ponad pół metra (nie każdemu to potrzebne!

Zobacz także