2019-10-02

Pudełko na duży tort, wykonane z białej 3-warstwowej opakowania z tektury falistej - mikrofali

Opakowania wieczkowe z oknem znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach codziennego życia i wielu branżach. Opakowania tego typu charakteryzują się dużą wytrzymałością i bardzo dobrym zabezpieczeniem produktu przed uszkodzeniami mechanicznymi. W naszej ofercie znajdują się opakowania z tektury falistej, kaszerowane, z różnego rodzaju tektur litych, wielowarstwych, okienkowane oraz proste opakowania z twardej folii. Pudełko na duży tort, wykonane z białej 3-warstwowej opakowania z tektury falistej - mikrofali. Kartony klapowe to produkty o standardowych wymianach, wykonane z tektury 3- lub 5-cio warstwowej. W ofercie mamy zarówno opakowania zbiorcze wykonane z tektury falistej, jak i kolorowe pudełka na jednostkowe produkty z tektury litej. Jako producent opakowań z tektury litej nie boimy się żadnych wyzwań stawianych przez zleceniodawcę. Wykonamy różnorodne opakowania kartonowe w każdym wymiarze. Do wyboru są opakowania. Zapewniamy, że wszystkie produkty, jakie wchodzą w skład portfolio naszej firmy to bezpieczne opakowania tekturowe, w 100% biodegradowalne w środowisku i obojętne dla człowieka. Po drugie, pudełka i opakowania z tektury litej mogą mieć wiele praktycznych udogodnień, dostosowanych do Twoich potrzeb. Z uwagi na położenie, produkowane ekologiczne opakowania tekturowe dostarczamy przede wszystkim Klientom z Warszawy i okolic, choć realizujemy zlecenia dla przedsiębiorców z całej Polski. Produkujemy pudła klapowe, opakowania fasonowe, kartony kaszerowane oraz wyposażenie opakowań (przekładki, kratownice, obwoluty, narożniki,. Oferujemy pudełka z tektury litej z nadrukiem firmowym zamykane na magnes, rzepy, pudełka dwu-częściowe, z pianką na próbki. Opakowania nietypowe są wykonywane w różnych gramaturach oraz rodzajach tektury. Oferujemy opakowania szare oraz jedno i dwustronnie bielone. Wierzymy, że opakowania przez nas wykonywane spełnią Państwa oczekiwania. Jesteśmy prężnie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem produkującym wszelkiego rodzaju opakowania z papieru i tektury. Wykonując opakowania dla naszego klienta staramy się wyjść naprzeciw niemu, pod względem jakościowym i cenowym w celu długotrwałej współpracy, co jest korzystne i owocne dla obydwóch stron. Wszystkie zamówienia realizujemy w oparciu o opakowania tekturowe szare oraz jedno- i dwustronnie bielone w pełnym zakresie gramatury. Opakowania łączone, a więc produkowane z połączenia kilku rodzajów materiałów jednocześnie. Dlatego też coraz większa liczba klientów decyduje się właśnie na opakowania tego rodzaju.

Zobacz także