2019-10-08

Segment pod warszawą 98 m2 z garażem wewnętrznym na samochód i rowery oraz 2 ogródkami

Do wynajęcia dwukondygnacyjny dom wolnostojący zlokalizowany na pograniczu Warszawy i Sulejówka. Do wynajęcia piękne mieszkanie. Dom wolnostojący /ursus-Reguły/ do wynajęcia firmie na działalność (biuro) do wynajęcia budynek wolnostojący Obiekt. Dom - polowa blizniaka do wynajęcia od zaraz, wysoki standard, nadaje się dla firmy i rodziny. Segment pod warszawą https://lakevillage.pl/ 98 m2 z garażem wewnętrznym na samochód i rowery oraz 2 ogródkami. Do wynajęcia atrakcyjny, znakomicie zaadaptowany i wykończone w bardzo dobrym standardzie segment środkowy na Mokotowie, składający się z 5 pokoi, 3 łazienek. Do wynajęcia. Do wynajęcia wolnostojący dom 180m w Stanisławowie. W tym ostatnim przypadku, na przykład, gdy jest to konieczne, w celu usunięcia całego pęcherza, segment jelit tworzenia nowego kanału (urostomii), przez które wydalanego moczu przez powłoki brzuszne. Do wynajęcia dom o powierzchni 97m2 w doskonałej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim. Do wynajęcia atrakcyjny, znakomicie zaadaptowany i wykończone w bardzo dobrym standardzie bliźniak w Konstańcinie, składający się z 4 pokoi, 3 łazienek. Do wynajęcia przestronny dom w Konstancinie. Zapraszam do wynajęcia w pełni wyposażonego segmentu na osiedlu domów w zabudowie szeregowej, lokalizowane w spokojnej i zielonej dzielnicy Wawer, zwanej płucami prawobrzeżnej. Segment składa się z trzech pokoi , kuchnia w formie aneksu połączona z pokojem. Polecam do wynajęcia pokoje w nowo pobudowanym budynku. Do wynajęcia atrakcyjny, znakomicie zaadaptowany i wykończone w bardzo dobrym standardzie bliźniak na Wilanowie, składający się z 6 pokoi. Dom Rodzinny, świeżo odmalowany, także na cichą działalność Do wynajęcia cichy, czysty, słoneczny i ciepły segment w kameralnej uliczce na Sadybie. Do wynajęcia bliźniak przy. Minimalistyczny segment 57 m2 na 2 poziomach, z 2 miejscami postojowymi i ogródkiem. Oferujemy do wynajęcia przestronny, doskonale doświetlony, otoczony ładnym, zadbanym ogrodem dom na Sadybie. Do wynajęcia dom 5 pokojowy na górnym Mokotowie. Net13Do wynajęcia atrakcyjny i luksusowy dom w Międzylesiu świeżo po remoncie. Do wynajęcia nowocześnie urządzony przestronny dom z kominkiem klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym usytuowany w Magdalence na pograniczu z Łazami. Do wynajęcia od zaraz na cele mieszkalne segment skrajny mieszczący się na Ursynowie, na kameralnym osiedlu, nieopodal ulicy Krasnowolskiej, na Imielinie. W osiedlu zamkniętym do wynajęcia skrajny segment o powierzchni 70 m2 z przynależnym ogródkiem. Do wynajęcia połowa bliźniaka w rejonie ulic poleczki/taneczna.

Zobacz także