2019-10-02

Sprzedam dzialke budowlana w mieszkania Piaseczno i okolice Koźminka

Wysokość mieszkania 3,11m oraz ściany z możliwością demontażu stwarzają fantastyczne możliwości aranżacyjne. Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu 2-pokojowego mieszkania. Mieszkania gotowe do odbioru natychmiast. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3- pokojowego mieszkania w przytulnej i cichej lokalizacji na osiedlu Cegielskiego w Swarzędzu. Sprzedam dzialke budowlana w mieszkania Piaseczno i okolice https://bud-rim.com.pl/mieszkania-piaseczno/ Koźminka. Szukasz pięknego mieszkania z dala od miejskiego zgiełku? Na sprzedaż lokal mieszkalny w okolicy Kaźmierza. Przedmiotem oferty są mieszkania znajdujące się w nowym budynku wielorodzinnym. Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rokietnicy bez prowizji ! Nowe mieszkania w stanie deweloperskim w Rokietnicy bez prowizji ! Dzień dobry, poszukuję mieszkania w miejscowości Batorowo. Domo Inwest zaprasza na prezentację mieszkania zlokalizowanego pod poznańskim Batorowie cichej miejscowości , położonej zaledwie 15 km od centrum Poznania i 5 km od Przeźmierowa. Poznania Oferujemy kompleks 5 budynków, na które. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą najmu 2-pokojowego, przytulnego mieszkania w Mosinie, przy ulicy Łąkowej. Łatwy dojazd do Poznania autobusem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą odstąpienia mieszkania położonego. Mieszkania 2,3,4 pokojowe z balkonem lub ogródkiem, rynek pierwotny. Od lat zajmujemy się skupem i sprzedażą nieruchomości zlokalizowanych na terenie Poznania i okolicy. - atrakcyjne położenie i świetna komunikacja - nieopodal obwodnicy zachodniej Poznania oraz. Szanowni Państwo, zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej. W sprzedaży wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Szukasz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ładnego, 2 pokojowego mieszkania w przytulnej i cichej okolicy. Dzień dobry, poszukuję mieszkania na wynajem w Mosinie. W okolicy przedszkola, nowa szkoła podstawowa, sklepy, komunikacja swarzędzka i poznańska. Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni. Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy. Mieszkania 2 i 3 pokojowe z balkonem rynek pierwotny. Do dyspozycji właściciela mieszkania komórka lokatorska znajdująca się na półpiętrze. Jeśli jedyną, dostępną w tej chwili, opcją mieszkaniową jest dla Państwa najem mieszkania zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Zobacz także